Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech
Статистичний календар
Контрастна версія
Звичайна версія

Терміни подання статистичної звітності у серпні 2022 року

Не пізніше 1 серпня

-фінансова звітність (квартальна) – подають усі юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форми власності, а також представництва іноземних суб’єктів господарської діяльності, які зобов’язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність згідно із законодавством.

Не пізніше 2 серпня

-ф.№37-сг (місячна) "Звіт про збирання врожаю сільськогосподарських культур" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

-ф.№24-сг (місячна) "Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин"– подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

Не пізніше 4 серпня

-ф.№1-торг (місячна) "Звіт про товарооборот торгової мережі" – подають юридичні особи.

-ф.№1-ПО (місячна) "Звіт про виробництво продукції військового призначення та подвійного використання"– подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які виробляють продукцію військового призначення та подвійного використання, відомості щодо якої мають обмежений режим доступу.

Не пізніше 5 серпня

-ф.№21-заг (місячна) "Звіт про реалізацію продукції сільського господарства" – подають юридичні особи, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

-ф.№1-зерно (місячна) "Звіт про надходження культур зернових і зернобобових та олійних на перероблення та зберігання" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які мають власні або орендовані потужності та здійснюють перероблення чи зберігання культур зернових і зернобобових та олійних.

-ф.№51-авто (місячна) "Звіт про перевезення вантажів та пасажирів автомобільним транспортом" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб.

-ф.№2-етр (місячна) "Звіт про роботу міського електротранспорту" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють перевезення пасажирів трамваями, тролейбусами, метрополітенами та міською електричкою.

Не пізніше 8 серпня

-ф.№1-ПВ (місячна) "Звіт із праці" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб.

-ф.№3-борг (місячна) "Звіт про заборгованість з оплати праці" – подають юридичні особи.

-ф.№4-мтп (місячна) "Звіт про використання та запаси палива" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які використовують та/або мають у запасах паливо.

-ф.№51-ЦА (місячна) "Звіт про основні показники роботи авіаційного підприємства" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб.

Не пізніше 10 серпня

-ф.№1-опт (місячна) "Звіт про обсяг оптового товарообороту" – подають юридичні особи.

-ф.№1-П (місячна) "Звіт про виробництво промислової продукції за видами"– подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб та фізичні особи-підприємці.

-ф.№2К-П (місячна) "Обстеження ділової активності промислового підприємства" – подають юридичні особи (підприємства).

-ф.№1-ПО (поставка/оборона) (місячна)" Звіт про виконання державного оборонного замовлення на поставку (закупівлю), ремонт та модернізацію озброєння, військової та спеціальної техніки" – подають  юридичні особи, які виконують державне оборонне замовлення на поставку (закупівлю), ремонт та модернізацію озброєння, військової та спеціальної техніки.

Не пізніше 12 серпня

-ф.№1-ПЕ (місячна) "Звіт про економічні показники короткострокової статистики промисловості" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб.

Не пізніше 15 серпня

-ф.№1-кб (місячна) "Звіт про виконання будівельних робіт" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб.

Не пізніше 22 серпня

-ф.№1-ціни (пром) (місячна) "Звіт про ціни виробників промислової продукції" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які займаються економічними видами діяльності промисловості.

Добре
Закрити
Натисніть, щоб прослухати текст! Powered By GSpeech