Статистичний календар

Терміни подання статистичної звітності у липні 2017 року

Терміни подання статистичної звітності у липні 2017 року

 

Не пізніше 3 липня

 

ф.№37-сг (місячна) "Звіт про збирання врожаю сільськогосподарських культур" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

 

ф.№24-сг (місячна) "Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин" – подають юридичні особи, їхні відокремлені підрозділи, які здійснюють сільськогосподарську діяльність.

 

         –ф.№1-ціни (житло)(квартальна) "Звіт про  ціни на ринку житла" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, що здійснюють будівництво житлових будівель, визначені за переліком органів державної статистики; юридичні особи – агентства нерухомості. 

 

Не пізніше  4 липня

 

ф.№4-мтп (місячна)"Звіт про використання та запаси палива" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які використовують та/або мають у запасах паливо.

ф.№1-торг (місячна) "Звіт про товарооборот торгової мережі" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля.

 

         –ф.№1-зерно (місячна) "Звіт про надходження зернових та олійних культур на перероблення та зберігання" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які мають власні або орендовані потужності та здійснюють перероблення чи зберігання зернових та олійних культур, за переліком, визначеним органом державної статистики. 

 

         –ф.№11-заг (квартальна) "Звіт про надходження сільськогосподарських тварин на переробні підприємства" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють виробництво м`яса та мають власні або орендовані потужності для забою тварин сільськогосподарських живих, за переліком, визначеним органом державної статистики.

 

         –ф.№13-заг (квартальна) "Звіт про надходження молока сирого на переробні підприємства" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які мають власні або орендовані переробні потужності та здійснюють перероблення молока сирого.

        –ф.№1-П (місячна) "Терміновий звіт про виробництво промислової продукції (товарів, послуг) за видами" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які займаються  промисловими видами діяльності.

 

         –ф.№1-ПО (місячна) "Звіт про виробництво продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення"– подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які виробляють продукцію військового та спеціального призначення.

 

         –ф.№51-авто (місячна) "Звіт про перевезення вантажів та пасажирів автомобільним транспортом" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, основним або одним з видів економічної діяльності яких є вантажні й (або) пасажирські автоперевезення.

 

         –ф.№1-опт (місячна) "Звіт про обсяг оптового товарообороту" – подають юридичні особи, основним видом економічної діяльності яких є оптова торгівля.

 

         –ф.№1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі світлими нафтопродуктами та газом через АЗС.

 

Не пізніше 5 липня

 

          –ф.№21-заг (місячна) "Звіт про реалізацію продукції сільського господарства" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність, за переліком, визначеним органом державної статистики.

 

          –ф.№51-ЦА (місячна) "Звіт про основні показники роботи авіаційного підприємства" – подають юридичні особи, відокремленні підрозділи юридичних осіб, які обслуговують відправлення, прибуття пасажирів (пошти, вантажів) й (або) виконують перевезення пасажирів (пошти, вантажів) власним та орендованим парком повітряних суден.

 

          –ф.№2-етр (місячна) "Звіт про роботу міського електротранспорту" подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють перевезення пасажирів трамваями, тролейбусами, метрополітенами та міською електричкою.

 

           ф.№5-НО (наука/оборона) (квартальна) "Звіт про виконання державного оборонного замовлення на науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи" – подають юридичні особи, які виконують державне оборонне замовлення на науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи.

          –ф.№1-субсидії (ЖКГ) (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг" – подають спеціальні служби з надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг.

 

          –ф.№1-субсидії (паливо) (місячна) "Звіт про надання населенню субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива" – подають спеціальні служби з надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг.

 

Не пізніше 7 липня

 

       –ф.№1-кб (місячна) "Звіт про виконання будівельних робіт" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють будівельну діяльність.

 

       –ф.№10-зез (квартальна) "Звіт про прямі іноземні інвестиції" – подають юридичні особи (резиденти), які одержали прямі інвестиції  від нерезидентів, філії та постійні представництва нерезидентів в Україні.

 

        –ф.№13-зез (квартальна) "Звіт про прямі інвестиції за кордон" – подають юридичні особи (резиденти), які здійснили прямі інвестиції за кордон.

 

        –ф.№1-ПВ (місячна) "Звіт з праці" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб за  переліком, визначеним органами  державної статистики.

 

        –ф.№1-ПВ (квартальна) "Звіт з праці" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб за переліком, визначеним органами державної статистики.

 

Не пізніше 10 липня

 

       –ф.№9-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про експорт (імпорт) послуг" – подають юридичні особи, які здійснювали експортно-імпортні операції з послугами.

        

        –ф.№1-ЕІО (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) продукції (товарів, послуг) військового призначення та подвійного використання" – подають юридичні особи, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність і яким Державна служба експортного контролю України надала дозволи на вивіз (ввіз) продукції  військового призначення та подвійного використання.

 

         –ф.№5-ЗЕЗ (місячна) "Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування" – подають юридичні особи, які здійснюють експортно-імпортні операції з товарами, що не проходять митного декларування.

        №2К-П (квартальна) "Анкета для промислового підприємства " - надають юридичні особи за переліком, визначеним  органами  державної статистики;

 

        №2К-С (квартальна) "Анкета для сільськогосподарського підприємства " - надають юридичні особи за переліком, визначеним  органами державної статистики;

 

        №2К-Б (квартальна) "Анкета для будівельного підприємства " - надають юридичні особи за переліком, визначеним органами  державної статистики;

 

        №2К-Т (квартальна) "Анкета для підприємства оптової та роздрібної торгівлі, з ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів "надають  юридичні особи за переліком, визначеним органами   державної статистики;

 

         №2К-СП (квартальна) "Анкета для підприємства сфери послуг "надають юридичні особи за переліком,  визначеним органами державної   статистики;

 

        –ф.№1-ПО (поставки) (місячна) "Звіт про поставку продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які поставляють продукцію військового та спеціального призначення.

 

        –ф.№1-риба (квартальна) "Звіт про добування водних біоресурсів" – подають юридичні особи, які здійснюють рибогосподарську діяльність, територіальні органи рибоохорони, за переліком, визначеним органом державної статистики. 

 

Не пізніше 12 липня

 

        ф.№1-ПЕ (місячна) "Звіт про економічні показники короткострокової статистики промисловості"–подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які займаються економічними видами діяльності промисловості.

 

Не пізніше 17 липня

 

         –ф№2-буд (квартальна) "Звіт про прийнятий в експлуатацію закінчений будівництвом об’єкт"–подають органи державного архітектурно-будівельного контролю.

 

         –ф.№14-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про придбання (продаж) товарів для забезпечення життєдіяльності транспортних засобів, потреб пасажирів та членів екіпажу"–подають юридичні особи, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність та мають ліцензію на право перевезення пасажирів і вантажів транспортними засобами.

 

        –ф.№1-заборгованість (ЖКГ)(місячна) "Про оплату населенням житлово-комунальних послуг та електроенергії"–подають юридичні особи, які мають на балансі або експлуатують житловий фонд (у тому числі об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи), надають населенню комунальні послуги.

 

Не пізніше 20 липня

 

        –ф.№31-авто (квартальна) "Звіт про перевезення автомобільним транспортом вантажів за видами вантажів та пасажирів за видами сполучення" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, основним або одним з видів економічної діяльності яких є вантажні й (або) пасажирські автоперевезення.

 

        –ф.№14-зв’язок (квартальна) "Звіт про діяльність операторів, провайдерів телекомунікацій та поштового зв`язку" – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб– оператори/провайдери поштового зв`язку, телекомунікацій, програмної послуги, користувачі радіочастотного ресурсу.

 

        –ф.№1-ціни (буд) (місячна) "Звіт про ціни придбання матеріальних ресурсів у будівництві"–подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які виконують будівельні роботи, визначенні за переліком органів державної статистики.

 

Не пізніше 24 липня

 

         –ф.№1-ціни (пром) (місячна) "Звіт про ціни виробників промислової продукції" – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які займаються промисловими видами діяльності, визначенні за переліком органів державної статистики.

 

Не пізніше 25 липня

 

        –ф.№1-Б (річна, квартальна) "Звіт про взаєморозрахунки з нерезидентами" – подають юридичні особи (підприємства) за переліком, установленим органами державної статистики .

 

          –ф.№2-інвестиції (квартальна) "Капітальні інвестиції"– подають юридичні особи– підприємства, установи, заклади, органи державної влади й органи місцевого самоврядування.

          фінансова звітність (квартальна) – подають усі юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми господарювання і форми власності, а також представництва іноземних суб’єктів господарської діяльності, які зобов’язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність згідно із законодавством.

 

         –ф.№1-опт (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі"– подають юридичні особи, основним видом економічної діяльності яких є оптова торгівля.

 

         –ф.№3-торг (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі"– подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля

.

         –ф.№1-послуги (квартальна) "Звіт про обсяги реалізованих послуг"– подаютьюридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, для яких надання послуг є основним видом економічної діяльності.