Статистичний календар

Терміни подання статистичної звітності у вересні 2016 року

 

Терміни подання статистичної звітності у вересні 2016 року

 

Не пізніше 1 вересня

–ф.№1-от (один раз на рік) «Звіт дитячого  закладу оздоровлення та відпочинку за літо 2016р.» – подають дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

Не пізніше 2 вересня

–ф.№4-мтп (місячна) «Звіт про залишки та використання енергетичних матеріалів і продуктів перероблення нафти» – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб усіх видів економічної діяльності, які використовують та мають у залишках енергетичні матеріали та продукти перероблення нафти.

–ф.№1-торг (місячна) «Звіт про товарооборот торгової мережі» – подають юридичні особи,  відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі,  за переліком, визначеним органами державної статистики.

ф.№37-сг (місячна) «Звіт про сівбу та збирання врожаю сільськогосподарських культур, проведення інших польових робіт» – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність, за  переліком, визначеним органом державної статистики.

ф.№24-сг (місячна) «Стан тваринництва» – подають юридичні особи, їхнівідокремлені підрозділи, які здійснюють сільськогосподарську діяльність, за встановленим переліком.

Не пізніше  5 вересня

ф.№1-П (місячна) «Терміновий звіт про виробництво промислової продукції (товарів, послуг) за видами» – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб та фізичні особи-підприємці, які займаються промисловими видами діяльності.

ф.№1-ПО (місячна) «Звіт про виробництво продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення» – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які виробляють продукцію військового та спеціального призначення.

ф.№51-авто (місячна) «Звіт про перевезення вантажів та пасажирів автомобільним транспортом» – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, основним або одним з видів економічної діяльності яких є вантажні й (або) пасажирські автоперевезення.

ф.№1-торг (нафтопродукти) (місячна) «Про продаж світлих нафтопродуктів і газу» подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб та фізичні особи-підприємці, які здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі світлими нафтопродуктами та газом через АЗС.

ф.№1-опт (місячна) «Звіт про обсяг оптового товарообігу» – подають юридичні особи, основним видом економічної діяльності яких є оптова торгівля.

ф.№1-зерно (місячна) «Звіт про надходження зернових та олійних культур на перероблення та зберігання» – подають юридичні особи,  відокремлені підрозділи юридичних осіб, які мають власні або орендовані потужності та здійснюють перероблення чи зберігання зернових та олійних культур, за переліком, визначеним органом державної статистики.

–ф.№21-заг (місячна) «Звіт про реалізацію продукції сільського господарства» – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють сільськогосподарську діяльність, за переліком, визначеним органом державної статистики.

–ф.№51-ЦА (місячна) «Звіт про основні показники роботи авіаційного підприємства» – подають юридичні особи, відокремленні підрозділи юридичних осіб, які обслуговують відправлення, прибуття пасажирів (пошти, вантажів) й (або) виконують перевезення пасажирів (пошти, вантажів) власним та орендованим парком повітряних суден.

–ф.№2-етр (місячна) «Звіт про роботу міського електротранспорту» подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які здійснюють перевезення пасажирів трамваями, тролейбусами, метрополітенами та міською електричкою.

–ф.№1-субсидії (ЖКГ) (місячна) «Звіт про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг»– подають спеціальні служби з надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг.

–ф.№1-субсидії (паливо) (місячна) «Звіт про надання населенню субсидій готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива» – подають спеціальні служби з надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг.

Не пізніше 7 вересня

–ф.№1-кб (місячна) «Звіт про виконання будівельних робіт» – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, що виконують будівельні роботи,  за переліком,  установленим органами державної статистики.

–ф.№1-ПВ (місячна) «Звіт з праці» – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб за  переліком, визначеним органами  державної статистики.

Не пізніше 12 вересня

–ф.№1-ПО (поставки) (місячна) «Звіт про поставку продукції (товарів, послуг) військового та спеціального призначення» – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які поставляють продукцію військового та спеціального призначення.

–ф.№1-ЕІО (місячна) «Звіт про експорт (імпорт) продукції (товарів, послуг) військового призначення та подвійного використання» – подають юридичні особи, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність і яким Державна служба експортного контролю України надала дозволи на вивіз (ввіз) продукції (товарів, послуг) військового призначення та подвійного використання.

–ф.№5-ЗЕЗ (місячна) «Звіт про експорт (імпорт) товарів, що не проходять митного декларування» – подають юридичні особи, які здійснюють експортно-імпортні операції з товарами, що не проходять митного декларування.

–ф.№1-ПЕ (місячна) «Місячний звіт про економічні показники за видами економічної діяльності, що відносяться до добувної промисловості і розроблення кар’єрів, переробної промисловості, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, водопостачання, каналізації, поводження з відходами» – подають юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які займаються промисловими видами діяльності.

Не пізніше 15 вересня

–ф.№1-заборгованість (ЖКГ) (місячна) «Про оплату населенням житлово-комунальних послуг та електроенергії» – подають  юридичні особи, які мають на балансі або експлуатують житловий фонд (у тому числі об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та житлово-будівельні кооперативи), надають населенню комунальні послуги.

Не пізніше 20 вересня

–ф.№1-ціни (буд) (місячна) «Звіт про ціни придбання матеріальних ресурсів у будівництві» – подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які виконують будівельні роботи, визначенні за переліком органів державної статистики.

Не пізніше 22 вересня

–ф.№1-ціни (пром) (місячна) «Звіт про ціни виробників промислової продукції»– подають  юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, які займаються промисловими видами діяльності, визначенні за переліком органів державної статистики.

Не пізніше 30 вересня

–ф.№77-РВК «Звіт про кількість дітей шкільного віку у 2016 році » (станом на 1 вересня) – подають відділи освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів.